BALUMA,
Moje Konto  |  Zawartość koszyka  |  Zamówienie
ZNAJDŹ PRODUKT:

Wyszukiwanie zaawansowane
O nas Rowery Ramy Koła Części Współpraca B2B BLOG
jQuery Carousel

Rower na zamówienie.

rower na zamówienieCzy wiesz z ilu unikalnych części składa się rower? Z minimalnie siedemnastu - wszystkie wymienione w dalszej części artykułu. Oczywiście może być ich więcej, ale dopiero przy tej liczbie części możemy mówić o rowerze. A czy wiesz ile z nich możesz wybrać sam? Wszystkie. 

Konkretnie możesz wybrać je wszystkie składając swój własny, w pełni spersonalizowany rower na zamówienie.

Na czym polega personalizacja?

Zamówienie takiego roweru rozpoczyna się od Twojej koncepcji. Najlepiej nabrać inspiracji oglądając inne rowery na naszej stronie, Instagramie czy w ogóle w Internecie i na tej podstawie określić:

 1. Wstępny wygląd zewnętrzny 
  • czyli kolorystyka, kształt, użyte części (np. czy rower ma być wyposażony w dzwonek, bagażnik, itd.). Tak jak już wspomnieliśmy każdy element można dobrać indywidualnie, a zdecydowana większość z nich może mieć dowolnie dobrany kolor w ramach palety kolorów RAL! Ogranicza nas już właściwie tylko wyobraźnia - sky is the limit!  
  • Rodzaj roweru: czy ma to być rower miejski, retroszosówka, gravel czy single speed
 1. Wymogi techniczne 
  • czyli konkretnie wymagania jezdne i wpływające na sposób użytkowania (jedno przełożenie albo przerzutka, rodzaj ramy, korba na konkretna ilość zębów, itd. itp.)
 1. Ile chcemy przeznaczyć na rower
  • nie jesteśmy producentem części rowerowych tylko rowerów - dlatego nie zależy nam aby ‚zedrzeć skórę’ z klienta na siłę proponując mu najdroższe części! Do budowy przedstawimy Ci propozycję różnych półek cenowych produktów i to od Twojej decyzji będzie zależało co konkretnie użyjemy. Ostateczną wycenę oczywiście i tak akceptujesz Ty, także nie ma możliwości abyśmy przekroczyli przeznaczony na wymarzony rower budżet.

 

rower na zamówienieAle ja się nie znam na budowie rowerów!

To nie powód, żeby się przejmować - w końcu od tego, żeby się znać jesteśmy my. Łukasz - nasz główny inżynier - pomoże dobrać Ci części tak aby najlepiej pasowały do twoich wymagań dotyczących wygody, szybkości, rozwiązań technicznych czy rozmiaru ramy i kół / opon (rozmiar - jak to w życiu - ma znaczenie 😊) Cały projekt przygotujemy w oparciu o nasze szablony, które w łatwy sposób można na spokojnie również wypełnić samemu w zaciszu swojego domu.

Najlepiej jest wszystko omówić telefonicznie (albo mailowo) z Łukaszem, który przeprowadzi Cię przez cały proces konceptualizacji i na podstawie ww. kroków przygotowujemy wstępną koncepcję oraz wizualizację roweru (tak, pokażemy Ci Twój rower jeszcze zanim zaczniemy go budować!). 

Wizualizacja pozwala łatwo zweryfikować czy początkowe założenia zostaną ostatecznie zastosowane i na tym etapie można jeszcze wprowadzić zmiany. Zresztą podczas budowy będziemy regularnie wysyłać Ci zdjęcia jak powstaje rower i wtedy także można jeszcze wprowadzać pewne zmiany - wszystko po to aby końcowy efekt był najlepszy z możliwych. Jeszcze przed przystąpieniem do budowy poinformujemy Cię ile cały proces będzie trwał, a wpływ na ten czas mają różne czynniki: od dostępności części, które wybierzemy do tego czy użyjemy ramy surowej, która w pierwszej kolejności trafi do lakierni. Przeciętny czas oczekiwania na rower na zamówienie to 4-6 tygodni. Chcesz aby Twój rower był Twojego ulubionego koloru? Proszę bardzo! A może ma być minimalistyczny i rama ma pozostać surowa? Żaden problem. Dodatki i wykończenie to Twoja indywidualna decyzja - tutaj nie ma kompromisów, rower personalizowany ma w pełni odpowiadać Twoim potrzebom, a my dołożymy wszelkich starań aby tak było.

To jakich części potrzebujemy aby zbudować rower? Są to w minimalnym zakresie:

rower na zamówienieKierownica, mostek, stery, widelec, rama, suport, korba, pedały, zacisk sztycy, sztyca, siodełko, łańcuch, napinacz łańcucha, koła, osłona wewnętrznej części obręczy, dętka i opona. Poza tymi wymienionymi powyżej mamy jeszcze szeroką gamę innych elementów, które możemy wykorzystać w rowerze. Wszystkie znajdziecie na naszej stronie.

Chcemy tutaj mocno podkreślić, że KAŻDY rower, który wychodzi od nas jest przed wysłaniem do użytkowania dokładnie testowany. Dopiero, gdy czujemy pełny komfort aby przekazać rower, który jest w absolutnie sprawny i bezpieczny - wysyłamy do Ciebie. Tak - możemy go wysłać! Mamy wypracowane specjalne standardy pakowania rowerów, a wysłany do Ciebie rower będzie wymagał jedynie klucza 15tki aby wkręcić przednie koło i pedały, imbus do sztycy (wysyłane wraz z rowerem) I voilà - rower gotowy do jazdy!  Osobie, która ma zerową wiedzę techniczną o rowerach zajmie to 5 minut :)

Pamiętaj, że w zawsze identyfikujemy się z naszymi rowerami - kupując rower od Baluma zapewnisz sobie nieograniczone czasowo wsparcie techniczne - masz jakieś pytania, chcesz coś zmienić - napisz albo zadzwoń do nas! Służymy pomocą.

To jak, może Ty chciałabyś / chciałbyś swój własny rower na zamówienie?


autor: Łukasz Szczęsny
dostawa
Regulamin
RODO
Dostawa i płatność
Kontakt
email: info@baluma.pl
kom: +48 515 717 997
Sledź nas: